|
Човек от сламаИзпълнител: No More Many More ИЗпратил: djogobg Капо на първо прагче! Прогресията F#m A D E върви през почти цялата песен. Припев: F#m A Ще кажа на всички, какво има в мен. D E Но няма да бързам, ще чакам и теб, дори да нямам време F#m A И може би заедно ще разберем, D E щом не крием, какво има вътре във нас, няма кой да го вземе. Куплет: F#m A Стои на слънцето открит D E От вятъра се клати, сякаш кости няма. F#m A В парцали стари е завит D E Оставен там, забит на кол, в средата на поляна. F#m A Седи с отворени очи, видял е вече всичко той, но нищо няма Освен във времето, ръждясали звънци, които вместо него казват "аз съм сам човек от слама". Припев: ..... Куплет: Стои на слънцето открит От вятъра се клати, сякаш кости няма. В парцали стари е завит Оставен там, забит на кол, в средата на поляна. Попитах го, дали боли. Дали са живи всички тези, със души от слама. Погледна ме с добри очи. Приведе се едва, едва и каза само: A Дори да не повярваш в другите, B ти вече си един от тях. F#m Ако не си попитал пеперудите, E защо от тъмното не ги е страх. A Дори да не повярваш в другите, B ти вече си един от тях. D Ако не си попитал пеперудите, E защо от тъмното не ги е страх. Припев.. |

