|
Живей си мило моеИзпълнител: Меди Изпратил: anchu_d (anchu_d) Am G Dm Am Снощи отново сьнувах се там - G C Am горе на небето, сам, Dm C G разделен с тебе завинаги. [Chorus] F G Am Ако без мен останеш някога, F G Am недей да слагаш черно никога! Dm Живей си, мило мое, C живота за какво е?! F G Am Имай си мьж и дете... Dm Малкият с черни коси C нека мойто име носи, F G Am да си ме спомняш поне. [Verse 2] Am G Страх ме е, мила, Dm Am за теб като знам G C Am как си ме обичала... Dm C G Как за друг ти не би дишала... [Chorus] F G Am Ако без мен останеш някога, F G Am недей да слагаш черно никога! Dm Живей си, мило мое, C живота за какво е?! F G Am Имай си мьж и дете... Dm Малкият с черни коси C нека мойто име носи, F G Am да си ме спомняш поне. |

