Изпратил: dixyC#В мойта бедна стая, F#няма нищо в нея, G#освен музиканта - C#душата на Орфея.Леглото ми е бедно,недейте ми се смя,във него вий не знайтекак сладичко си спя.Покривка аз си нямам,възглавница от пух.С мен да спи обичамбогинята Амур.
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)