Изпратил: kelikandzerAve Maria......През една дълга и магична нощ чухкамбаните да бият.Малката ми стая се озари от силнасветлина и един ангел ми възвести,че бедите са назади на Земята идва нов век -Векът на Любовта...G#m E F#Нощ, сън, мечта...G#m E F#Звън на камбани в нощта,G#m E F#В съня си аз срещам дете,G#m E F#в очите му виждам небе...G#m F# G#mДнес със чуден марш пристига тук F#Векът на Любовта,G#m F# G#m E-F#днес олтарът свят ни зове!G#m E F#Война и беди, и тъгаG#m E F#остават в предишния свят,G#m E F#мечтите се сбъдват сега G#m E F#и властва над нас Любовта!G#m-E-F# /x/2G#m E F#Сън, път, ден,G#m E F#утро настъпва във мен,G#m E F#живея под светло небе,G#m E F#в очите на свято дете.G#m F# G#mДнес със чуден марш пристига тук GВекът на Любовта,G#m F# G#m E-F#днес олтарът свят ни зове!G#m F# G#mДнес със чуден марш пристига тук F#Векът на Любовта,G#m F# G#m E-F#днес олтарът свят ни зове!A#m G# A#mДнес със чуден марш пристига тук G#Векът на Любовта,A#m G# A#m F#-G#днес олтарът свят ни зове!
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)