|
Ако не беше тиИзпълнител: Борис Гoджунoв Музика: Бopиc Карадимчев
Албум: ''Златният Орфей'' (1970)
Изпратил: Georgi5051 Интpo: 3/4 Би[A]х те наре[E/G#]къл [A7/G] изгрев бе[D/F#]з шум. [Dm/F] Ако не бя[A/E]ха коси[B/D#]те ти пълни [E4… със съден ше…E7]пот. А[A]з те оби[E/G#]чам – [A7/G] ти си вси[D/F#]чко, [Dm/F] всичко све[A/E…тло …F#m] в мо[D6…ята…E] но[A]щ. [E /F# /G#] Би[A]х те наре[E/G#]къл [A7/G] ден без за[D/F#]лез. [Dm/F] Ако не бя[A/E]ха у[B/D#]стните ти, [E4… които ка…E7]зват: " - А[A]з те оби[E/G#]чам!" [A7/G] Ти си вси[D/F#]чко, [Dm/F] всичко све[A/E…тло …F#m] в мо[D6…я но…E]в де[A]н... [F#m /E][B/D#][E /D#][A/C# Am/C][E/B][F#m7 E/G# F#m7/A][B][E E7] Би[A]х те наре[E/G#]къл [A7/G] нощ беззве[D/F#]здна. [Dm/F] Ако не бя[A/E]ха очи[B/D#]те ти, [E4… които ка…E7]зват: " - А[A]з те оби[E/G#]чам!" [A7/G] Ти си вси[D/F#]чко, [Dm/F] всичко, вси[A/E…чко …F#m] в мо[D6…я жи…E]во[A]т! [F7] Но[Bb] ти си са[F/A]мо, [Bb7/Ab] само мо[Eb/G]й сън! [Ebm/Gb] Ако не бя[Bb/F]ха мечти[C/E]те ми, [F4… които ка…F7]зват: " – А[Bb]з ще те тъ[F/A]рся [Bb7/Ab]в моя и[Eb/G]згрев, [Ebm/Gb] в моя но[Bb/F]в ден, в мо[Eb6…ята…F7] но[Bb]щ, в моя нов де[Bb]н, в моята но[Bb]щ, в мoя нов де[Bb]н, в моята но[Bb]щ... |
ВходПоследни песни
Най-посещавани
СтатистикаПесни: 1961Потребители: 24531 В момента онлайн:3 госта |

