GmKамъните падат, падат от небето. /х2 Fm GmКапка ми падна на сърцето. Припев: CmИска ми се, Ленче, с тебе да живея, Ab Fm Gmс тебе да живея и да ти пея. /х2 GmПомниш ли, Ленче първата ни среща. GmПомниш ли, Ленче първата целувка. Fm GmПомниш ли, Ленче на Воровев./х2 Припев:.../х4(бел. ред. ако се чудите какво означава "да падат камъните" (понеже аз доста се чудих), в едно интервю Андон Събев казва, че това е метафора за бакшишите, които музикантите получавали. Тогава е бил популярен лафа "Колко камъка даваш?"
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)