Изпратил: Peter Sabev Zdraveite, fenove na kitarite i hubavite pesni...Eto edna pesnichka na Fonoexpress... Mislia, che se kazvashe "Kakto kazvathorata".Tova ne sa nai-zvuchnite akordi, ama stavat. Iskam da vi popitam dalisluchaino niamate .MP3-ka s tazi pesen?Не [C]искай да раз[G]кажа [Am]аз на [F]света, [G]на [C]света меч[C]тата си за[G]рея[Am]насамо в [F]синьото[G] на про[C]сторите...За[F]щото знам ще [Am]кажат [F]пак,както [G]винаги[F] казват [C]хората:Раз[F]казана меч[Am]та - то[F]вавсе [G]едно [F]не е меч[C]та.Не [C]искай да нап[G]равя [Am]аз славо[F]слов, [G]славо[C]слов на [C]обич във сър[G]цето [Am]ми,във сър[F]цето ми[G] от мен зат[C]ворена.За[F]щото знам ще [Am]кажат [F]пак,както [G]винаги[F] казват [C]хората:Приз[F]натата лю[Am]бов - то[F]вавсе [G]едно [F]не е люб[C]ов.Не [D]чукай на вра[A]тата [Hm]ми във [G]нощта, [A]във [D]нощта, за[D]щото както [A]знаеш [Hm]титя е [G]всеки път [A]за теб от[D]ворена...А [G]нека да си [Bm]казват [G]пак,както [A]винаги[G] казват [D]хората:От[G]ворена вра[Bm]та - то[G]вавсе [A]едно [G]не е вра[D]та.А [G]нека да си [Bm]казват [G]пак,както [A]винаги[G] казват [D]хората:От[G]ворена вра[Bm]та - то[G]вавсе [A]едно [G]не е вра[D]та.
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)